ال جی از یک ماشین لباسشویی با قابلیت‌های هوش مصنوعی رونمایی کرد

ال جی از یک ماشین لباسشویی و خشک‌کن هوشمند با نام Mega Capacity Smart WashCombo Washer Dryer رونمایی کرده است که از موتور Direct Drive و فناوری پمپ حرارتی Inverter بهره می‌برد. به گفته ال‌جی این مدل در محدوده خود دارای بیشترین ظرفیت است و برای شستن و خشک‌کردن لباس‌ها چرخه کوتاه دو ساعته را دارد.

ماشین لباسشویی ال جی Mega Capacity Smart WashCombo می‌تواند پارچه‌های درشت مانند یک لحاف بسیار بزرگ را بشوید. استفاده از پمپ حرارتی اینورتر علاوه بر بهره‌وری انرژی باعث می‌شود تا ماشین عملکرد بی‌صداتری می‌شود. همچنین یک صفحه دیجیتال LCD روی آن قرار گرفته که برای کنترل لباسشویی و خشک‌کن می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

قابلیت‌های هوش مصنوعی ماشین لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی Mega Capacity Smart WashCombo از هوش مصنوعی برای ارزیابی پارچه، اندازه بار و سطح کثیفی استفاده می‌کند. سپس به‌طور هوشمند چرخه موردنیاز را برای عملکرد بهینه تنظیم می‌کند.

راه‌های بسیار زیادی برای تعامل با این دستگاه وجود دارد و به‌عنوان مثال می‌توانید از طریق یک برنامه موبایل به‌صورت ریموت آن را کنترل کنید. علاوه بر این، با پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل یا الکسای آمازون می‌توان از طریق دستورات صوتی آن را کنترل کرد. برای مدیریت از راه دور این دستگاه از فناوری SmartThinQ ال‌جی پشتیبانی می‌کند.

ال جی ماشین لباسشویی خشک کن هوشمند Mega Capacity Smart WashCombo را با قیمت ۲۹۹۹ دلار در ایالات متحده عرضه کرده است. همچنین موتور Direct Drive این دستگاه با ۱۰ سال گارانتی به خریداران ارائه می‌شود. وجود برچسب اقتصادی پریمیوم نشان می‌دهد که ال جی بالاترین دسته از مصرف‌کنندگان را به‌عنوان مشتریان ماشین خود در نظر گرفته است. در حال حاضر مشخص نیست که این دستگاه چه زمانی در سایر بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. همچنین می‌توان انتظار داشت که در نمایشگاه CES 2024 هفته آینده اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر شود.

درباره ی کامران جوادی