ایرباد بی‌سیم ردمی بادز ۵ پرو با فناوری حذف نویز فعال معرفی شد

ردمی، زیرمجموعه شیائومی، امروز در رویدادی در چین از جدیدترین محصولات خود شامل گوشی‌های سری ردمی K70 به‌همراه ایرباد بی‌سیم ردمی بادز ۵ پرو رونمایی کرد. ایرباد جدید ردمی از فناوری حذف نویز فعال بهره می‌برد و قیمتی برابر ۵۶ دلار دارد.

مشخصات و قیمت ردمی بادز ۵ پرو

ردمی بادز ۵ پرو از طراحی مشابه با نسخه استاندارد بهره می‌برد و دارای ساقه است. این ایرباد از استاندارد IP54 برای مقاومت در برابر نفوذ گردوغبار و آب پشتیبانی می‌کند. ایرباد ردمی به تیوتر ۱۰ میلی‌متری و ساب‌ووفر ۱۱ میلی‌متری مجهز شده است تا کیفیت صدای مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد.

این ایرباد از فناوری حذف نویز فعال (ANC) با قابلیت کاهش نویز تا ۵۲ دسی‌بل بهره می‌برد. همچنین در این ایرباد با تنظیم خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی صدا و حذف نویز روبه‌رو هستیم.

ردمی بادز ۵ پرو

ردمی بادز ۵ پرو از کدک صوتی LHDC 5.0 برای استریم صدای باکیفیت پشتیبانی می‌کند. همچنین این ایرباد قادر به پشتیبانی از فناوری صدای فضایی یا فراگیر ۳۶۰ درجه است. در این ایرباد از حالت شفاف استفاده شده که امکان شنیدن صدای محیط را برای کاربران فراهم می‌کند.

ردمی بادز ۵ پرو با کیس قابل شارژ خود تا ۳۸ ساعت شارژدهی دارد. این ایرباد درحالت عادی و با فناوری حذف نویز فعال به‌ترتیب ۱۰ و ۶.۵ ساعت شارژدهی دارد. ایرباد جدید ردمی با قیمت ۵۶ دلار روانه بازار می‌شود.

درباره ی کامران جوادی