ایرپاد ۴ و ایرپاد مکس ۲ احتمالاً اواخر سال ۲۰۲۴ از راه می‌رسند

اپل در نظر دارد ایرپادهای جدیدتر و پیشرفته‌تری به بازار عرضه کند. بنابراین کوپرتینویی‌ها درحال برنامه‌ریزی هستند تا ایرپاد ۴ و ایرپاد مکس جدید را در دسترس مشتریان قرار دهند. به‌نظر می‌رسد این دو دستگاه آپدیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مهمی نسبت به نسل فعلی خواهند داشت.

به گزارش MacRumors، اپل درحال برنامه‌ریزی و توسعه این دو دستگاه جدید است. احتمال دارد ایرپادهای نسل بعدی در سه‌ماهه آخر ۲۰۲۴ از راه برسند.

ایرپاد ۴ و ایرپاد مکس ۲ چه قابلیت‌های مهمی خواهند داشت؟

احتمالاً ایرپاد نسل چهارم طراحی جدیدتری برای قرارگیری بهتر در گوش، کیفیت صدای بهبودیافته و محفظه شارژ با پورت USB-C داشته باشد. علاوه‌براین‌ها، سطوح بهتر نویز کنسلینگ و یک بلندگو در محفظه شارژ وجود خواهد داشت که صدای واضحی را در هنگام ردیابی Find My Location پخش خواهد کرد.

ایرپادز 4

احتمال دارد که اپل با عرضه ایرپاد ۴ و ایرپاد مکس ۲، خط تولید نسل دوم و سوم AirPods را متوقف کند.

در ادامه این گزارش آمده است که این هدفون‌ها احتمالاً در رنگ‌های متنوعی در دسترس خواهند بود. گزینه‌های رنگ فعلی ایرپادها شامل سبز، صورتی، نقره‌ای، آبی آسمانی و خاکستری هستند.

به غیر از دو مدل یاد شده، اپل شاید AirPods Pro جدید را نهایتاً تا اواخر سال ۲۰۲۵ با تغییرات مختلف و «پردازنده H3» عرضه کند که در بهبود کیفیت صدا کارآمد خواهد بود.

اپل ایرپاد ۳ را در رویداد اکتبر ۲۰۲۱ معرفی کرد، اما از ایرپاد مکس در دسامبر ۲۰۲۰ رونمایی کرد. باید منتظر ماند و دید که آیا در این تاریخ کوپرتینویی‌ها ایرپادهای جدید را معرفی خواهند کرد یا خیر.

درباره ی کامران جوادی