بلومبرگ: تولید هدست ویژن پرو اپل برای عرضه در ماه فوریه با تمام سرعت درحال انجام است

پس از «مینگ-چی کو»، حالا بلومبرگ نیز در گزارش جدیدی اعلام کرده که اپل درحال افزایش تولید هدست ویژن پرو است و قصد دارد اولین واحدهای آن را تا پایان ژانویه آماده کند. همچنین زمان برنامه‌ریزی‌شده غول فناوری برای عرضه این هدست ماه فوریه اعلام‌ شده‌ است.

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در گزارشی می‌نویسد که تولید ویژ‌ن پرو در کارخانه‌های مستقر در چین اپل «با سرعت تمام درحال اجراست» و برای چندین هفته درحال ادامه‌ پیدا کردن است. او می‌نویسد:

«تولید هدست جدید با سرعت تمام توسط کارخانه‌های چین درحال انجام است و به گفته افرادی که خواستند نامشان به دلیل محرمانه‌بودن اطلاعات فاش نشود، برای چند هفته ادامه داشته است. به گفته منابع، هدف این است که واحدهای محدودی تا پایان ژانویه برای مشتریان آماده شود و اولین عرضه به خرده‌فروشی‌ها برای ماه بعد آن برنامه‌ریزی‌شده‌ است.»

برنامه‌های اپل برای عرضه هدست ویژن پرو

در گزارش بلومبرگ همچنین به راه‌هایی اشاره شده است که اپل از طریق آن‌ها می‌خواهد مسیر عرضه ویژن پرو را برای خود هموار کند. ازجمله این برنامه‌ها به دعوت از کارمندان خرده‌فروشی‌ها برای آموزش دستگاه، آماده‌سازی فروشگاه‌ها برای نسخه‌های آزمایشی و تشویق توسعه‌دهندگان به آماده‌کردن برنامه‌های visionOS اشاره شده است.

البته گرمن در گزارش خود اشاره می‌کند که «موانع تولید لحظه‌ آخری یا سایر مشکلات» می‌تواند برنامه‌های اپل را تغییر دهد. بااین‌حال، غول سازنده آیفون درحال‌حاضر هدف مشخصی دارد و در مسیر رسیدن به آن است.

«مینگ-چی کو»، تحلیلگر مطرح محصولات اپل، نیز اخیراً در گزارش دیگری از هدست اپل ویژن پرو به‌عنوان مهم‌ترین محصول اپل برای سال ۲۰۲۴ یاد کرد و گفت که حدود ۵۰۰ هزار کاربر می‌توانند هدست اپل ویژ‌ن پر‌و را در سال ۲۰۲۴ خریداری کنند. همچنین وی اشاره کرده بود که با تجربه کاربری خوب و مثبتی که این هدست ایجاد خواهد کرد، احتمالاً میزان تقاضا در بازار نیز افزایش پیدا می‌کند.

درباره ی کامران جوادی