ریزر از ساندبار Leviathan V2 Pro با قابلیت ردیابی سر هوش مصنوعی رونمایی کرد

ریزر (Razer) از ساندبار جدیدی با نام Leviathan V2 Pro رونمایی کرده است که از فناوری شکل‌دهی پرتو و ردیابی سر با هوش مصنوعی بهره می‌برد. این ساندبار با قیمت ۳۶۹۹ یوان (حدود ۵۵۰ دلار) عرضه خواهد شد و نوید ارائه صدای سه‌بعدی فوق‌العاده واقعی را می‌دهد.

مهم‌ترین ویژگی ساندبار Leviathan V2 Pro توانایی آن برای ردیابی حرکات سر شما است که این کار را میکروفون‌های یکپارچه خود انجام می‌دهد. این امر به ساندبار ریزر اجازه می‌دهد تا به‌طور مداوم شکل‌دهی پرتو خود را تنظیم کند و امواج صوتی را مستقیماً به گوش شما هدایت کند.

Leviathan V2 Pro همچنین از مجموعه فناوری‌های صدای فراگیر مجازی THX Spatial Audio پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود دقت فضایی صدا افزایش پیدا می‌کند. استفاده از این فناوری باعث می‌شود تا شما نه تنها صداها را از تمام جهات بشنوید، بلکه می‌توانید مکان دقیق آن‌ها را نیز با دقت خیره‌کننده تشخیص دهید.

کیفیت صدای ساندبار ریزر Leviathan V2 Pro

علاوه بر فناوری‌های هوشمند، این دستگاه در زمینه کیفیت صدا نیز عملکرد بسیار خوبی دارد. درایورهای آن که شامل پنج درایور ۲ اینچی و یک ساب ووفر down-firing می‌شود (یعنی صدا از پایین بلندگو به بیرون هدایت می‌شود) که صدا بلند، واضح و باس غنی و قدرتمندی را ارائه می‌کند. با این وجود، Leviathan V2 Pro در هنگام بازی کردن، تماشای فیلم یا حتی پخش موسیقی، صدای قابل‌قبولی را ارائه خواهد کرد.

Razer مانند تمام محصولات دیگر خود از شخصی‌سازی این دستگاه فراموش نکرده است. V2 Pro به فناوری Razer Chroma RGB مجهز شده که به شما اجازه می‌دهد نور آن را با ۱۶٫۸ میلیون رنگ و افکت‌های نوری بی‌شماری شخصی‌سازی کنید. همچنین برای راحتی بیشتر کاربران، از گزینه‌های اتصال مختلفی مانند بلوتوث ۵٫۰، جک ۳٫۵ میلی متری صدا و USB پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این، می‌توانید از طریق اپلیکیشن Razer Audio App و Leiyun ساندبار را کنترل کنید. این ساندبار هم‌اکنون برای خرید در چین در دسترس است و همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت آن ۳۶۹۹ یوان (حدود ۵۵۰ دلار) است.

درباره ی کامران جوادی