ساعت هوشمند گارمین Lily 2 با قیمت پایه ۲۵۰ دلاری معرفی شد

گارمین در CES 2024 از ساعت هوشمند گارمین Lily 2 و Lily 2 Classic با عمر باتری ۵ روزه و صفحه‌نمایش لمسی تک‌رنگ پرده برداشت. این شرکت همچنین اپلیکیشن Garmin Connect را به‌روز کرده و حس‌وحال جدیدی به آن داده است.

حدود سه سال پس از معرفی اولین نسخه گارمین Lily شاهد معرفی نسل جدید این ساعت هوشمند هستیم. گارمین Lily 2 تقریباً همان فرمول قبلی را حفظ کرده است. این دستگاه شارژدهی ۵ روزه، نمایشگر لمسی تک‌رنگ، حالت‌های مختلف صرفه‌جویی در مصرف باتری، قابلیت‌های ردیابی سلامت زنان، حسگر ضربان قلب و سیستم ارزیابی مصرف کالری دارد.

مشخصات گارمین Lily 2

سری گارمین Lily 2 دارای الگوهای خاصی است که روی شیشه این ساعت اعمال شده و حس متفاوتی را به کاربر القا می‌کند. هر رنگ این دستگاه الگوهای خاص خودش را دارد و با بدنه‌ای ۳۵ میلی‌متری از جنس فلز عرضه می‌شود. ابعاد دقیق این محصولات در دسترس نیست اما ضخامت آن‌ها باید مشابه ضخامت ۱۰ میلی‌متری نسل اول و وزن ۲۴ گرمی نسخه نخست Lily باشد.

گارمین Lily 2 با قیمت ۲۴۹ دلار برای نسخه Cream Gold و Metallic Lilac عرضه می‌شود. با اندکی هزینه بیشتر می‌توانید مدل Lily 2 Classic را هم خریداری کنید. مدل مجهز به بند Nylon با قیمت ۲۷۹ دلار و بند چرم ایتالیایی با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه می‌شود. ساعت کلاسیک گارمین از پرداخت با NFC پشتیبانی می‌کند که نسخه معمولی این ویژگی را ندارد.

نسخه جدید اپلیکیشن Garmin Connect با رویکردی طراحی شده است که نظم بهتری دارد. در این نسخه، اطلاعات در دسته‌بندی‌های قابل شخصی‌سازی مرتب شده است. این اپ برای طرح‌های تمرینی Garmin Coach، چالش‌های اجتماعی و سایر رویدادهای پیش‌ رو نیز بخش‌های مختلفی دارد.

نسخه بتای این اپ جدید از امروز برای برخی از کاربران گارمین در دسترس قرار می‌گیرد. عرضه نهایی این برنامه برای دنباله سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

درباره ی کامران جوادی