سونی از سیستم صوتی HT-AX7 با طراحی متفاوت رونمایی کرد

سیستم صوتی HT-AX7 سونی در چین معرفی شد. سیستم صوتی HT-AX7 ساختاری سه‌تکه دارد و در نوامبر سال جاری میلادی با قیمت ۵۴۵ دلار وارد بازار می‌شود. این سیستم صوتی با دو ماژول جداشدنی قادر به تولید صدای سه‌بعدی است.

ویژگی‌های سیستم صوتی سونی HT-AX7

دو ماژول فراگیر این سیستم صوتی قابل جدا‌شدن هستند و یک میدان صدای فراگیر سه‌بعدی ایجاد می‌کنند. طراحی یکپارچه این اسپیکر بلوتوثی با هر دیزاین داخلی محیط هماهنگ است. این سیستم صوتی با فناوری ۳۶۰SSM اختصاصی سونی، متناسب با فضا یک میدان صوتی گنبدی‌شکل اطراف کاربر شکل می‌دهد.

سونی HT-AX7 صدایی فراگیر را در فضاهای بسته‌ای مانند اتاق نشیمن ارائه می‌دهد. این اسپیکر به دو واحد بلندگوی X-balanced در جلو مجهز شده است و از طراحی خارج از مرکز برای بهبود وضوح صدا بهره می‌برد. سمت چپ و راست اسپیکر یک دیافراگم بزرگ با ابعاد ۴۹ میلی‌متر در ۷۱ میلی‌متر وجود دارد. تنظیم دیافراگم به بهبود عملکرد فرکانس پایین بلندگو کمک می‌کند.

طراحی پشتی سیستم صوتی سونی HT-AX7 به شکل پنکیک است. در قسمت پشتی اسپیکر واحد صدا به سمت بالا قرار گرفته است تا با تغییر موقعیت، عملکرد صدا افزایش یابد. اسپیکر جدید سونی از اتصال بلوتوث پشتیبانی می‌کند و در ماه نوامبر (آبان‌ماه ۱۴۰۲) عرضه خواهد شد. قیمت سیستم صوتی HT-AX7 تقریباً ۵۴۵ دلار است.

درباره ی کامران جوادی