نینتندو سوییچ ۲ احتمالاً در نیمه دوم ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

بسیاری منتظر رونمایی از نسل جدید کنسول بازی قابل‌حمل سوییچ ۲ هستند، اما نینتندو هنوز تاریخ معرفی آن را اعلام نکرده است. بااین‌حال، شایعه‌ای جدید می‌گوید این کنسول در نیمه دوم سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

براساس ویدیوی جدید کانال یوتوب Doctre81، نینتندو اخیراً یک تبلیغ برای فرصت شغلی درزمینه کارآموز بازاریابی و استراتژی منتشر کرده است که تا ۱ دسامبر ۲۰۲۳ مهلت دارد. یکی از موارد جالب درباره این آگهی استخدام، بازه زمانی ژوئن تا آگوست است که تجربه کاری فرد باید بهبود پیدا کند و پیشرفت خود را به مدیران شرکت نشان دهد. همچنین این شرکت به یک کمپین بازاریابی بزرگ در این زمان اشاره دارد.

احتمال معرفی نینتندو سوییچ ۲ در نیمه دوم ۲۰۲۴

نینتندو سوییچ 2

همان‌طور که Doctre81 می‌گوید، این موضوع به‌معنای آن نیست که سوییچ ۲ در شروع این کمپین عرضه می‌شود. این احتمال وجود دارد که در بازه زمانی گفته‌شده توسط نینتندو، سوییچ ۲ معرفی و در ماه سپتامبر عرضه شود. با توجه به اینکه سوییچ لایت در اواخر سپتامبر و سوییچ OLED در اوایل اکتبر عرضه شدند، احتمال عرضه از نینتندو سوییچ ۲ در سپتامبر ۲۰۲۴ وجود دارد.

درصورتی‌که سوییچ ۲ در نیمه دوم ۲۰۲۴ از راه برسد، شایعه‌ای که قبلاً به معرفی این کنسول بازی قابل‌حمل در مارس ۲۰۲۴ اشاره کرده بود، می‌تواند صحت داشته باشد. تا به امروز چندین شایعه درباره توانایی‌های فنی این محصول منتشر شده است.

هنوز نینتندو اطلاعات رسمی درباره سوییچ ۲ منتشر نکرده، بنابراین همچنان باید منتظر بمانیم.

درباره ی کامران جوادی