هواوی از ایرباد بی‌سیم FreeClip با طراحی متفاوت رونمایی کرد

هواوی از ایرباد کاملاً بی‌سیم جدیدی با نام FreeClip رونمایی کرد که با طراحی منحصر‌به‌فرد خود برای استفاده راحت در تمام روز ساخته شده است.

مهم‌ترین ویژگی ایرباد جدید هواوی احتمالاً طراحی آن باشد که از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. بخش اول که Comfort Bean نام دارد، از نظر طراحی شبیه به یک لوبیا است و در امتداد انحنای گوش کاربران قرار می‌گیرد. بخش دیگر آن Acoustic Ball است که دقیقاً براساس حالت صدفی گوش طراحی شده و با کمک آن می‌توان اندازه مطلوب هدفون را تنظیم کرد. درنهایت، بخش C-bridge ایرباد دارای یک سنسور تطبیقی است که حد فشار گیره روی گوش را تنظیم می‌کند.

هواوی می‌گوید که FreeClip اولین هدفون Open-Ear (هدفون‌هایی که روی گوش را نمی‌پوشانند) صنعت محسوب می‌شود که در آن بین گوش چپ و راست تمایزی قائل نشده است.

مشخصات ایرباد هواوی FreeClip

FreeClip می‌تواند تا ۳۲ ساعت کار کند و در عرض ۴۰ دقیقه به‌طور کامل شارژ می‌شود. همچنین با شارژ آن به مدت ۱۰ دقیقه می‌توانید تا ۳ ساعت به موسیقی گوش دهد. علاوه‌براین، ایربادها (و نه باکس شارژ آن‌ها) دارای گواهی IP54 مقاومت در برابر پاشش آب و گردوغبار هستند.

ایرباد هواوی FreeClip اواخر سپتامبر وارد بازار بریتانیا و اروپا خواهد شد و به‌ترتیب ۱۸۰ پوند و ۲۰۰ یورو در این بازارها قیمت دارد. همچنین خریداران بریتانیایی درصورتی‌که سفارش خود را تا ۲۹ ژانویه (۹ بهمن‌ماه) ثبت کنند، یک هواوی بند ۸ نیز به‌طور رایگان دریافت خواهند کرد.

غول چینی همچنین از امروز تبلت پرچمدار میت‌پد پرو ۱۳٫۲ اینچی را در دسترس بازارهای جهانی قرار داده است. قیمت این دستگاه برای نسخه دارای ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۹۹۹ یورو اعلام شده و نسخه ۱۲/۵۱۲ گیگابایتی آن را با قیمت ۱۱۹۹ یورو می‌توانید خریداری کنید. همچنین صفحه‌کلید هوشمند مغناطیسی ۱۹۹ یورو و قلم M-Pencil آن ۹۹ یورو قیمت دارند.

درباره ی کامران جوادی