هواوی واچ GT4 در دو نسخه و افزایش شارژدهی باتری معرفی شد

هواوی از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام واچ GT4 در دو نسخه ۴۱ و ۴۶ میلی‌متری رونمایی کرد. این محصولات از سنسورها و الگوریتم‌های جدیدی بهره می‌برند و طراحی متفاوتی دارند.

هواوی برای این ساعت هوشمند خود از فناوری ارتقایافته +TruSeen 5.5 استفاده کرده است که با مجموعه‌ای از سنسورها و الگوریتم‌ها، اطلاعات دقیق‌تری درباره ردیابی سلامتی کاربران ارائه می‌کند.

مشخصات و قیمت هواوی واچ GT4

نسخه ۴۱ و ۴۶ میلی‌متری طراحی ظاهری متفاوتی دارند و همچنین شارژدهی آن‌ها یکسان نیست. این محصولات در نسخه پایه قیمت ۲۵۰ یورویی دارند. نسخه ۴۱ میلی‌متری ۷ روز شارژدهی و نسخه ۴۶ میلی‌متری ۱۴ روز شارژدهی دارد.

هر دو نسخه نسبت به نسل قبلی خود ۲۰ درصد شارژدهی بالاتری دارند. همچنین هواوی عملکرد نمایشگر همیشه روشن (AOD) آن‌ها را بهبود داده است که نتیجه‌اش افزایش ۲۰ درصدی خوانایی المان‌های روی نمایشگر است.

مدل ۴۶ میلی‌متری به نمایشگر ۱٫۴۳ اینچی و مدل ۴۱ میلی‌متری به نمایشگر ۱٫۳۲ اینچی مجهز شده است. هر دو صفحه نمایش از نوع امولد با رزولوشن ۴۶۶ در ۴۶۶ پیکسل هستند، بااین‌حال به‌علت ابعاد مختلف، تراکم پیکسلی ۳۲۶ پیکسل در هر اینچ و ۳۵۲ پیکسل در هر اینچ دارند.

فناوری +TruSeen 5.5 مورد استفاده در این محصولات شامل فناوری TruSleep 3.0 می‌شود. این ویژگی روی خواب کاربر نظارت دارد و می‌تواند چرخه خواب آن‌ها را ردیابی کند که نتیجه‌اش کمک به بهبود کیفیت خواب است. همچنین این فناوری می‌تواند در هنگام خواب ضربان قلب و میزان اکسیژن خون را ردیابی کند تا در صورت وجود مشکل در تنفس، آن را به کاربر هشدار دهد.

هواوی واچ GT4 به لطف ویژگی Stay Fit می‌تواند کالری دریافتی را به‌صورت لحظه‌ای ردیابی کند. این ساعت هوشمند همچنین در زمینه ردیابی فعالیت‌های ورزشی عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی دارد و از بیش از ۱۰۰ ورزش پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند جدید هواوی با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS کار می‌کند و از ۴ اکتبر روانه بازار می‌شود. قیمت نسخه ۴۶ میلی‌متری با بند لاستیکی مشکی‌رنگ برابر ۲۵۰ یورو است و نسخه مجهز به بند چرمی با قیمت ۲۷۰ یورو به فروش می‌رسد. بالاترین نسخه از بند فلزی بهره می‌برد که قیمتش ۳۵۰ یورو است.

قیمت نسخه ۴۱ میلی‌متری از ۲۵۰ یورو برای نسخه مجهز به بند چرمی سفیدرنگ شروع می‌شود. قیمت نسخه مجهز به بند Milanese برابر ۳۰۰ یورو و نسخه دارای بند فلزی برابر ۴۰۰ یورو است.

 

مواردی که شاید مورد علاقه شما باشد:

درباره ی کامران جوادی