هواوی FreeBuds 4E 2024 با شارژدهی ۲۶ ساعته و گواهی IP64 معرفی شد

هواوی جدیدترین ایربادز خود را عرضه کرد. مدل FreeBuds 4E 2024 درواقع نسخه ارتقایافته فری‌بادز ۴E است که در سال ۲۰۲۲ روانه بازار شده بود. مدل جدید اکثر ویژگی‌های مدل قبلی خود را حفظ کرده، اما عمر باتری آن بهبود یافته است. در ادامه، مشخصات و قیمت این ایربادز را می‌خوانید.

براساس گزارش گیزموچاینا، هواوی FreeBuds 4E 2024 را با همان درایور دینامیک ۱۴٫۳ میلی‌متری، فرکانس ۴۰ کیلوهرتز و طراحی مشابه نسخه قبلی خود عرضه کرده است. همچنین این ایربادز فناوری حذف نویز فعال ۲٫۰ را حفظ کرده و از سه میکروفون با ENC (حذف نویز محیطی) برای ارائه صدای واضح در هنگام تماس استفاده می‌کند. بهبود قابل‌توجه این مدل نسبت به مدل ۲۰۲۲ عمر باتری آن است.

فری‌بادز 4E 2024 هواوی

مشخصات و قیمت FreeBuds 4E 2024 هواوی

این ایربادز اکنون با کیس شارژ و بدون فعال‌کردن حالت حذف نویز می‌تواند تا ۲۶ ساعت زمان پخش به کاربر ارائه دهد. حتی با روشن‌بودن حالت حذف نویز، می‌توان از این ایربادز با کیس ۱۷ ساعت استفاده کرد که نسبت به شارژدهی ۱۴ ساعته نسخه قبلی شاهد عملکرد بهتری هستیم. بااین‌حال، خود ایربادز دارای عمر باتری مشابه ۴ ساعته بدون حذف نویز و ۲٫۵ ساعته با این فناوری است.

فری‌بادز 4E 2024 هواوی

زمان شارژ نیز در فری‌بادز ۴E 2024 تغییری نکرده. شارژ کامل گوشی‌ها حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد، درحالی‌که شارژ کیس به‌تنهایی حدود ۶۰ دقیقه زمان می‌برد. همچنین این ایربادز از بلوتوث ۵٫۲ پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر شباهت‌های فراوان در مشخصات و طراحی، این مدل دارای گواهی IP64 برای مقاومت در برابر گردو‌غبار و آب است؛ مدل قبلی فاقد این گواهی بود. همچنین فری‌بادز ۴E 2024 تنها در دو رنگ، نقره‌ای و سفید در دسترس است که نسبت به مدل قبلی با سه رنگ، تنوع کمتری محسوب می‌شود.

فری‌بادز ۴E 2024 هواوی در چین با قیمت حدود ۹۹ دلار یا ۶۹۹ یوان موجود است. درحال‌حاضر هواوی در یک طرح تخفیفی این ایربادز را با قیمت ۷۰ دلار یا ۴۹۹ یوان به فروش می‌رساند.

درباره ی کامران جوادی